Kancelaria antywindykacyjna pomoże w walce z windykatorami

Praca tylko na podstawie umowy z gwarancjami

Najlepsza społeczność prawnicza

29 wykwalifikowanych prawników

Pomagamy spłacić długi

1000+ zadowolonych klientów

900+ wygranych spraw

50+ milionów zaoszczędzonych środków

Opinie

Bronisława Czech
Bronisława Czech
Read More
Skontaktowałem się z firmą Kontra Dług z powodu problemów z mikrokredytami. Wpadłam w pętlę kredytową i nie mogłam spłacić swoich długów. Prawnicy pomogli mi odwołać się od odsetek i dokonać restrukturyzacji na 6 miesięcy. Obiecali rozwiązać wszystko w 3 tygodnie, ale zajęło to miesiąc. Ogólnie jestem zadowolona.
Marian Białek
Marian Białek
Read More
Rozmowa tylko telefoniczna ale porada była jak najbardziej pomocna.
Paulina Kowalewska
Paulina Kowalewska
Read More
Brałem pieniądze na leczenie stomatologiczne i nie mogłem ich zwrócić. Moja firma zbankrutowała i musiałem szukać innej pracy. Mój kolega z grupy polecił mi Kontra Dług, bo prawnicy z tej firmy też mu pomagali. Obecnie podpisałem umowę i już rozpoczęliśmy pracę. Z 3 pożyczek 2 zgodziły się dać mi możliwość spłaty zadłużenia bez kar.
Alojzy Markiewicz
Alojzy Markiewicz
Read More
Fachowa i skuteczna pomoc prawna, która została udzielona mojemu tacie przez Kontra Dlug pomogła mu wyjść z poważnej opresji. Pracownik kancelarii rzetelnie i bezzwłocznie po nawiązaniu kontaktu zajął się sprawą. Zdecydowanie polecam!
Urszula Dudek
Urszula Dudek
Read More
Profesjonalni, rzetelni, skuteczni, a wszystko w miłej atmosferze i poczuciu bezpieczeństwa. Sprawa w moim przekonaniu ciężka do wygrania, a jednak 100% sukces! Powództwo w całości oddalone, kosztami procesu obciążony bank. Zdecydowanie polecam!
Jadwiga Adamczyk
Jadwiga Adamczyk
Read More
Zaczęłam szukać pomocy dość późno już kiedy moja sprawa doszła do wykonawcy (komornika). Komornik zażądał natychmiastowej spłaty długu i zagroził konfiskatą samochodu. Mój mąż pracuje w policji i tam polecili mu firmę Kontra Dług. Prawnik natychmiast przystąpił do pracy i złożył pozew o apelację od długu. Wygraliśmy w sądzie dziękuję bardzo. Miałam przedawniony dług i ciągnęli ode mnie pieniądze nielegalnie.
Antonina Piotrowska
Antonina Piotrowska
Read More
Głupio wziąłem mikropożyczki. Najpierw w Maniweo, potem na przedłużenie pożyczki plus i tak doszło do 12 pożyczek. Myślałem, że dam radę, ale kwarantanna nie miała szans. Zaczęłam dostawać telefony od mamy, a potem od szefa mojej mamy. Polecił on Kontra Długa. W ciągu miesiąca 8 z 12 odpowiedziało i wysłało listy gwarancyjne. Niektórzy zgodzili się na zamknięcie dla ciała, a restrukturyzacja została przekazana zainteresowanym. Zadowolony jak na razie, bardzo dziękuję.
Zofia
Zofia
Read More
Wysłałem ci maila i nie oddzwoniłeś!!!!!!
Małgorzata Adamska
Małgorzata Adamska
Read More
Wzięłam mikropożyczkę i mój dług został sprzedany do firmy windykacyjnej. Rozpoczęły się telefony do rodziców i do pracy. W internecie znalazłam Kontra Dług i podpisałam z nimi umowę. Pracujemy już 2 miesiące, telefony ustały. Prawnicy pozwali jedną z firm, a z resztą umówiliśmy się bez sądu.
Gabriel Grabowski
Gabriel Grabowski
Read More
Bardzo polecam Kancelarie, dzięki pozytywnym opiniom zdecydowałam się zaufać i podjąć współpracę, dzięki wspaniałemu zespołowi udało się uzyskać zamierzony cel, kontakt z Panem Józefom był rewelacyjny, wszystko dobrze wytłumaczone i w ekspresowym tempie. Serdecznie polecam.
Izabela Wierzbicka
Izabela Wierzbicka
Read More
Kilka lat temu zaciągnąłem mikropożyczkę i nie spłaciłem jej. Najpierw wierzyciele, potem windykatorzy dzwonili do mnie i domagali się spłaty długów. Zablokowali mi konta i zaczęli zatrzymywać pieniądze z mojej pensji. Adwokat poszedł do sądu i odwołał się od działań komornika
Daria Orzechowska
Daria Orzechowska
Read More
Profesjonalna kancelaria której działania w moim przypadku przyniosły zamierzony efekt. W sprawie roszczenia Profi Credit działania reprezentującego kancelarię Pana Filipa okazały się skuteczne. Profi Credit żądało ogromnej kwoty, ale dzięki działaniom kancelarii udało się zmniejszyć kwotę niemal w 100 procentach.
Greg Orzechowski
Greg Orzechowski
Read More
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z kancelarią. Pan Filip posiada bardzo dużą wiedzę, doświadczenie, pomógł mi w napisaniu pisma do wierzyciela dzięki czemu zwrócono mi pieniądze. Będę polecała każdemu kancelarię, ponieważ nie znam lepszej i bardziej profesjonalnej.
Previous
Next

Antywindykator

Jeżeli zaciągnąłeś kredyt i teraz dostajesz mnóstwo nękających telefonów od wierzycieli, komorników czy windykatorów. 

Jeżeli zablokowali ci konto bankowe.

Jeżeli pieniądze na spłatę długu przymusowo pobierają ci z pensji. 

Jeżeli zdajesz sobie sprawę, że musisz załatwić swój dług, ale nie znasz dróg wyjścia. 

Nie pozostawaj się z problemem twarzą w twarz i nie dawaj za wygraną. Z własnego doświadczenia znamy, że wyjście jest absolutnie dla każdego dłużnika. I dla ciebie też. 

Specjaliści kancelarii antywindykacyjnej na pewno ci pomogą. Wystarczy tylko skontaktować się z nami i przekazać nam swoje umowy o kredytach. Nasz doświadczony antywindykator przeanalizuje twoje dokumenty i zaproponuje ci indywidualny plan czynów, realizując który oddasz wszystkie długi i zapomnisz o kredytach. 

A teraz przejdźmy do konkretów: w przypadku, jeżeli poznałeś siebie w czterech opisanych na początku tego artykułu sytuacjach – potrzebujesz usługi pod nazwą antywindykacja. 

Pomoc dla Polaków w spłacie kredytów hipotecznych w złotych polskich. Wakacje kredytowe. Nawet 8 miesięcy bez spłaty rat kredytu.

 • Najlepsza społeczność prawnicza
 • 29 wykwalifikowanych prawników
 • Pomagamy spłacić długi
 • 1000+ zadowolonych klientów
 • 900+ wygranych spraw
 • 50+ milionów zaoszczędzonych środków

Jak pracujemy

Table of Contents

Czym jest antywindykacja?

 Czym jest ona lepsza od zwykłych czynów prawnych? 

Jak zwykle wszystkie najważniejsze informacje oraz odpowiedzi na pytania naszych klientów nasi prawnicy przygotowali dla ciebie w niniejszym artykule. 

 

Co mówią ostatnie badania kredytowe i statystyki?

Nasz świat jest materialny. W nim można mieć absolutnie wszystko. Wystarczy tylko za to zapłacić. 

Gdybyś przy pierwszym pomysłu o wzięciu kredytu myślałeś o tym, że w ciągu kilku miesięcy, a może i w ciągu kilku lat będziesz oddawał jakiś X procent swojej ciężko zarobionej pensji do banku, żeby spłacić raty, to wiele razy byś przeanalizował czy chwilowa radość od tego, co dostaniesz za środki kredytowe warta lat spłacania. 

 

Kwestia polega na tym, że człowiek nie myśli w taki sposób. To znaczy myśli, ale nie w pierwszej kolejności. Z reguły tego wystarczy, żeby konsultant zdążył ci sprzedać kredyt. Padłeś w pułapkę kredytową? Kancelaria antywindykacyjna będzie dla ciebie dobrym rozwiązaniem. 

Kim jest antywindykator?

 Wyjaśniliśmy główne przyczyny wzrostu liczby dłużników w naszym kraju, zmieniającą się przyrodę kredytowania. Teraz przechodzimy czy nie do najważniejszej części niniejszego artykułu: receptę na rozwiązanie swojego zadłużenia. 

Antywindykator to nikt inny jak prawnik kancelarii antywindykacyjnej, ale taki, który jest wąsko wyspecjalizowany we wszystkich kwestiach w zakresie pomocy osobom zadłużonym. Wiadomo, że prawo to dość szerokie pojęcie i nie da się w nim wiedzieć wszystko a tym bardziej mieć doświadczenie we wszystkim.  

Dlatego prawnicy tak samo jak i lekarze, nauczyciele czy specjaliści od innych zawodów wybierają dla siebie jeden najbardziej interesujących dla nich kierunków w ich zawodzie i kontynuują rozwijać się już bezpośrednio w tym. Taka realizacja zawodowa pozwala być zawsze na szczycie i wyprzedzać” wszechstronnie wiedzących” konkurentów.  

W naszej kancelarii antywindykacyjnej zatrudniamy tylko doświadczonych antywindykatorów, którzy naprawdę lubią swój zawód, dostają satysfakcję od tego, że pomagają ludziom i codziennie pracują z pewnym zaangażowaniem dla swoich klientów. Oto kilka dowodów na to:

Nasi antywindykatorzy wygrali w sądzie już więcej niż 1012 spraw na kwotę około 74 miliony złotych. Jeżeli do tej pory zastanawiałeś się czy warto do nas zadzwonić, to po tej informacji już nie musisz mieć żadnych wątpliwości. 

Cel działalności kancelarii antywindykacyjnej

Celem antywindykatora nie jest to, żeby dłużnik nie spłacił kredytu, a to, żeby osiągnąć kompromisu pomiędzy dłużnikiem a wierzycielem. W długiej perspektywie wszyscy od tego wygrają, bo dłużnik uzyskuje czas, przez który wstaje na nogi i odzyskuje swoją poprawność materialną, a wierzyciel w końcu dostaje zwrot swoich pieniędzy.  

Znamy mnóstwo przypadków, kiedy ludzie nie robią dosłownie nic, zamykają się w domu, przestają chodzić do pracy, komunikować się, ponieważ mają depresję, stany lękowe. 

Dlatego w jakiej byś nie był sytuacji finansowej, nie zostawiaj się sam z problemem. Pamiętaj, że kancelaria antywindykacyjna może stać dla ciebie dobrym rozwiązaniem. 

Zachęcamy nie bać się wyjść i poszukać pomocy prawnej. W naszej kancelarii antywindykacyjnej to w ogóle nie wiąże się z ogromnymi kosztami i tym bardziej to nie są usługi ekskluzywne czy luksusowe. Każdego klienta, który potrzebuje pomocy stać na nasze ceny. Nie pozwalaj komornikom i windykatorom lękać cię licznymi telefonami. Profesjonalny negocjator pomoże ci w tym. 

 

Antywindykacja skuteczniejszą metodą na poprawę sytuacji finansowej dłużnika

 Antywindykacja specjalizuje się bezpośrednio na ochronie praw dłużników. Jest to zespół takich czynów obsługi prawnej, które mają na celu pozbawić klienta długu i go obronić. Spłacający, którzy mają zaciągnięte kredyty pod presją komornika czy nękaniem telefonami od firmy windykacyjnej często zapominają, albo nawet nie wiedzą, że mają też swoje prawa, i wierzyciel ma obowiązek je przestrzegać. 

 

Ideą antywindykacji jest wyjaśnienie dłużniku jego praw oraz kontrola ich dotrzymywania się ze strony instytucji finansowej. 

 

Inne ważne cele usługi kancelarii antywindykacyjnej: 

 1. obrona zadłużonego w postępowaniu sądowym
 2. obrona zadłużonego w postępowaniu egzekucyjnym
 3. odzyskanie nielegalnie pobranej od zadłużonego kwoty, jeżeli taka wystąpi. 

Kancelaria antywindykacyjna pomaga w następnych przypadkach:

 1. kiedy zadłużenie przewyższa zarobki spłacającego
 2. kiedy dłużnik dostaje nakazy zapłaty 
 3. przy upadłości konsumenta
 4. kiedy komornik zacznie albo już zaczął podejmować działania wobec dłużnika. 

Prawnicy naszej kancelarii antywindykacyjnej wymienili trzy typowe przyczyny zadłużenia:

 

 1. Przytłaczająca ilość kredytobiorców nawet jeden raz nie przeczytała do końca tego co podpisała. 
 2. Biorą kredyt motywując się marzeniem. 

Emocjonalni kredytobiorcy podejmują decyzję na zobowiązanie na drastycznie długi okres i nie zamyślają się o tym, że z jakichś przyczyn (choroby, strata pracy) może ich nie stać na spłatę raty. 

 1. Dłużnik nie wie, że jest dłużnikiem.

Chyba że najbardziej nieprzyjemna, szokująca i nieoczekiwana sytuacja ze wszystkich. Jeżeli twoi krewni lub partner mieli nieopłacony kredyt, możesz być przyciągnięty do odpowiedzialności. Zwykle taka informacja jest dość zaskakująca dla człowieka i żeby się uratować on bierze kolejne zobowiązanie i w taki sposób już osobiście łatwo

Człowiek kupuje marzeniami, a nie kalkulacją matematyczną

Więc głównym celem byle jakiej placówki finansowej sprzedającej kredyt jest dać możliwość klientowi odczuć, że jego marzenie spełni się od razu po pozostawieniu podpisu w umowie. Niestety rezultatem takich czynów są statystyki ostatnich lat podane niżej:

 1. Osoby do 35 roku życia coraz częściej pożyczają pieniądze, a potem w ogóle lub częściowo nie spłacają długi. 
 2. Kiedy jednak okazuje się, że comiesięczna rata kredytu to nie tak łatwo jak obiecywał konsultant kredytowy, coraz więcej rodzin trafiają w pułapkę zadłużenia i tracą nawet całe majątki na które latami zarabiali. 
 3. Statystyki zadłużeń kredytowych głoszą, że stanem na bieżący rok Polacy nigdy jeszcze nie byli tak zadłużeni. 
 4. Osoby do 35 roku życia są zadłużeni łącznie na ponad 6 miliardów złotych i ta kwota codziennie rośnie.
 5. W czasie pandemii długi dla osób od 18 do 25 roku życia wzrosły od 346 tysięcy do 1 miliarda złotych.
 6. Stanem na bieżący rok w Polsce działa na 12 procent więcej kancelarii antywindykacyjnych

Zebraliśmy najczęściej zadawane pytania od naszych klientów:

Przede wszystkim należy wybrać osobę, która zobaczy w kliencie nie klienta, nie jego problem, a człowieka. Często ludzie, którzy przychodzą do antywindykatora, stracili cały dorobek swojego życia. Jeżeli znajdzie się taka osoba, która szczerze przejmie się tym problemem, to właśnie ona będzie w stanie taką sprawę poprowadzić. 

Specjaliści naszej kancelarii antywindykacyjnej polecają planować swoje pożyczki w taki sposób, by kwota comiesięcznej opłaty nie przewyższała 10 procent od wysokości zarobku. Taka proporcja uważa się za najbardziej bezpieczną dla kredytobiorcy. 

Z kolei, jeżeli wysokość raty przewyższa 30 procent w stosunku do wysokości twojego zarobku, uważaj, że już jesteś na początku drogi do spirali zadłużeniowej. 

Raty kredytu wziętego na długą perspektywę z latami mogą rosnąć. Kredytobiorcy po długich latach poprawnych opłat w końcu po prostu może nie stać na spłacenie kredytu. W naszej praktyce były sytuacje, kiedy z latami rata kredytu wzrosła o prawie 90 procent od kwoty początkowej. Więc zanim zdecydujesz się na długi kredyt, poproś prawnika (czyli niezainteresowaną w tym osobę) precyzyjnie przeczytać umowę i wyjaśnić ci szczegóły.

Nie. Niniejszym artykułem chcemy dotrzeć do wszystkich, i kolejny raz powiedzieć, że są rozwiązania. 

Osoba zadłużona jest bliska do załamania, bo dostaje telefony po kilka razy dziennie i nawet w nocy. Takim ludziom naprawdę czasami jest bardzo ciężko. 


Ale ci, którzy codziennie pomagają walczyć z długami jak i ci, którzy z nich wyszli przekonują, że długów można się pozbyć. I na to jest cały wachlarz możliwości prawnych takich jak na przykład upadłość konsumencka, które pozwalają oddłużyć się osobom, które mają zadłużenia i nie dają rady ich spłacać. Kancelarie windykacyjne często korzystają z nieświadomości osoby zadłużonej, wykorzystują ją i tworzą tak zwany efekt psychologiczny zastraszenia. 

Takich sytuacji staje się coraz więcej, dlatego powstała nowa instytucja, która pomaga dłużnikom — kancelaria antywindykacyjna.

Celem działania specjalistów kancelarii antywindykacyjnej jest wdrażanie planów naprawczych, innymi słowy znalezienie scenariuszów rozwiązań, które by pomogły klientowi stanąć na nogi lub uzyskać więcej czasu, bo właśnie czas jest dla niego najważniejszą monetą. 

Przede wszystkim warto zauważyć, że dłużnik oprócz obowiązków wynikających z umowy swojego długu, ma też swoje prawa. I te prawa często łamią tak zwani windykatorzy. 

Dlatego żeby skutecznie się bronić, zapraszamy na konsultację do naszej kancelarii antywindykacyjnej.